Kontakta oss

Har du frågor? Eller en ny idé eller möjlighet inom väggmaterial? Du är alltid välkommen att kontakta oss om du undrar något om våra produkter, vill ha hjälp med din beställning eller vill veta något annat.

Besöksadress

Energigatan 11

434 37 Kungsbacka

Telefon

0300-56 38 88

Här hittar du oss

Medarbetare

Peter Andersson

Kundsupport
076-636 36 62
peter@vaggmaterial.se

Michaela Brauner

Kundsupport
070-847 30 80
michaela@vaggmaterial.se

Lucas Sandberg

Försäljning
070-919 51 94
lucas@vaggmaterial.se

Anton Martinsson

Försäljning
076-826 70 50
anton@vaggmaterial.se

Jonatan Svanström

Försäljning
076 - 855 15 24
jonatan@vaggmaterial.se

Christofer Svegelius

Inköp
079-341 60 40
christofer@vaggmaterial.se

Mathias Brandin

Inköp
0709-19 50 40
mathias@vaggmaterial.se

Emma Sandin

VD
076-940 55 50
emma@vaggmaterial.se

Anders Selvander

Marknadschef
070-228 28 90
anders.selvander@teccaworld.com

Erik Gustavsson

Ekonomichef

Malin Karlsson

Redovisningsekonom
0383-599 02